آموزش کسب درآمد دلاری آنلاین – (با کیفیت ترین دوره موجود به زبان فارسی)

وضعیت کالا: موجود است
590,000 تومان

توضیحات کوتاه

بگذارید با شما صادق باشم٫‌ من مثل همه ی شما یک روزی فاصله ارزشی ارزها جهانی را با ریال متوجه شدم. یعنی اگر تمرکزم را روی درآمد دلاری می گذاشتم نتیجه آن بسیار قابل توجه تر بود تا ریال. صادرات به خارج از کشور و آوردن ارز به داخل فقط نباید بصورت محصولات فیزیکی باشد٫ می توان خدمات را صادر کرد٫ می توان محصول دیجیتال فروخت و دلار درآورد. پس با توجه به پتانسیل ما فارسی زبانها و مارکت بزرگ جهانی باید باید و باید درآمد دلاری داشت.

از آنجایی که اشتراک گذاشتن علم می تواند شیوه من برای کمک به خودم برای یادگرفتن بهتر و عمل به آن و کمک به دیگران جهت یافتن بهترین راه های درآمدی دلاری باشد این دوره ویدئویی را تهیه نموده ام. در آغاز علاقه ای به مطرح کردن این موضوع نداشتم اما بعدا به این نتیجه رسیدم که با استفاده از این دوره ممکن هست زندگی خیلی از هموطنانم تغییر کند پس باید وقتم را در این راستا صرف کنم. به هر حال یادگرفتن شنا و قهرمان شدن در آن دو موضوع متفاوت در عین حال متصل به هم است از این رو من به شما شنا را یاد خواهم دادم بسته به توانایی تلاشی که می کنید بهره خواهید برد. 

لطفا برای بهتر شدن این دوره حتما نسخه های فروش آن را از سایت تهیه بفرمایید تا بتوانیم زمان بیشتری برای تولید نسخه های آتی آن درنظر بگیریم.

در نهایت پیشنهاد می کنم این دوره را بخرید و به عزیزترین دوستتان هدیه دهید.